Příspěvky

Nacházite se: Úvod > Příspěvky > Nová šetrnější technologie

Nová šetrnější technologie

19.3.2013

Rychlá čistírna oděvů na Černokostelecké představuje novou šetrnější technologii
(vyšlo o nás v časopise Zápraží)

Rychlá čistírna oděvů na Černokostelecké ulici již více než 12 let poskytuje služby v oblasti chemického čištění, praní, renovace kožených oděvů a oprav oděvů. V tomto roce navázala čistírna spolupráci s německou firmou SEITZ®, která má v oboru praní a čištění tradici 125 let. Firma SEITZ® udělila čistírně licenci pro užívání unikátní technologie čištění oděvů bez chemického rozpouštědla. Výhodou této technologie je šetrnější přístup k oděvům zákazníků a také k životnímu prostředí.

Technologie tohoto šetrnějšího čištění bez rozpouštědel vyžaduje rozsáhlé investice a garanci kvality strojů a personálu. Rychlá čistírna oděvů v Říčanech jako jediná v ČR disponuje novou technologií v takovém rozsahu. Technologií SEITZ® je možné čistit téměř veškerý sortiment oděvů a textilních výrobků. Zákazníci si pochvalují zvláště jemnější omak, příjemnou vůni a doprovodnou apretaci povrchu oděvů, která více brání následnému zašpinění oděvů.

Rychlá čistírna oděvů je držitelem certifikátu Mistr řemesla v oboru praní a čištění a mnoha dalších osvědčení např. v oblasti chemického čištění, detáše skvrn, žehlení pánských obleků apod. Firma se zabývá také poradenstvím a vzděláváním pracovníků v oboru praní a čištění.

Rychlá čistírna oděvů

Černokostelecká 82/66

251 01 Říčany u Prahy

info@cisteniodevu.cz

www.cisteniodevu.cz

tel: 420 323 601 350

mobil: +420 733 284 080