Strict Standards: Static function AbstractPlugin::loadLanguage() should not be abstract in /www/doc/www.cisteniodevu.cz/www/shared/plugins/abstractPlugin/businessTier/AbstractPlugin.php on line 30

Strict Standards: Declaration of WebMap::hasPluginMedia() should be compatible with AbstractPlugin::hasPluginMedia($media = '') in /www/doc/www.cisteniodevu.cz/www/shared/plugins/webmap/businessTier/WebMap.php on line 77

Strict Standards: Declaration of ArticlesPlugin::hasPluginMedia() should be compatible with AbstractPlugin::hasPluginMedia($media = '') in /www/doc/www.cisteniodevu.cz/www/shared/plugins/articles/businessTier/ArticlesPlugin.php on line 673

Strict Standards: Declaration of ArticlesFeed::hasPluginMedia() should be compatible with AbstractPlugin::hasPluginMedia($media = '') in /www/doc/www.cisteniodevu.cz/www/shared/plugins/articlesFeed/businessTier/ArticlesFeed.php on line 121

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /www/doc/www.cisteniodevu.cz/www/shared/businessTier/CMS_DateTime.php on line 12

Strict Standards: mktime(): You should be using the time() function instead in /www/doc/www.cisteniodevu.cz/www/shared/businessTier/CMS_DateTime.php on line 12
Služby | Čistírna oděvů - Říčany u Prahy, Kostelce n. Č. L., Stříbrná Skalice, Sázava

Služby

Nacházite se: Úvod > Služby

Chemické čištění oděvů

Nabízíme chemické čištění všech druhů oděvů. Službu provádíme do 24 hodin bez příplatku.


Zárukou kvalitního čištění je použití šetrné technologie od předních světových výrobců čisticích strojů a žehlicí technologie. Průběžně školíme náš personál a dbáme na profesionální a přátelský přístup k zákazníkovi. Součástí procesu čištění je také finální žehlení, které se provádí na kvalitních žehlicích stolech a napařovacích figurínách.

Provádíme také praní a impregnaci oděvů z membránových textilií způsobem, který není možné provést doma s přijatelným výsledkem. V současné době je tato služba stále více žádaná, takže se nevyplatí čekat až na začátek zimní sezóny.

Čištění a regenerace kůží a kožešin technologií Suede-Life®

Naše firma využívá pro čištění usňových (kožených)* a kožešinových oděvů nejlepší světové technologie americké firmy Kirk´s Suede-Life®, Inc.

Tato patentovaná technologie umožňuje čistit kožené oděvy v kvalitě, kterou nelze dosáhnout jinými způsoby. Smyslem této technologie není jen prosté vyčištění kožených oděvů, ale hlavně kvalitní regenerace a hydratace přírodního materiálu.

V naší firmě rovněž dobarvujeme, barvíme a přebarvujeme kožené oděvy, a to jak oděvy velurové tak i oděvy z hladké kůže.

Čištění a regenerace kožených a kožešinových výrobků je považováno za nejnáročnější součást našeho řemesla a proto nás zvláště těší, že naší firmě v této oblasti přibývají stále noví zákazníci.

*) Správný výraz pro kůži jako oděvní materiál je useň. Z tradičních důvodů se však nebráníme používání známějšího označení „kožené oděvy“.

Praní prádla

Naše firma nabízí dostatečnou kapacitu pro klasické praní, mandlování a žehlení rovného a tvarového prádla. Praní provádíme za velmi přijatelné ceny jak pro jednotlivce tak i pro podniky a firmy. Rovněž pereme rozměrné zakázky, které si zákazník nemůže vyprat doma v pračce běžného typu. Na vyžádání provádíme škrobení a praní speciálních zakázek podle požadavků zákazníka (pracovní oděvy, stejnokroje apod.)

Opravy a úpravy oděvů

Nedokážeme si představit čistírnu a prádelnu oděvů, která nemá možnost krejčovsky opravovat nebo upravovat oděvy a prádlo. Naše firma proto nabízí ucelený sortiment těchto služeb za velmi nízké ceny a krátkých dodacích lhůtách. Provádíme opravy poškozených oděvů nebo prádla, ale také úpravy oděvů podle představ zákazníka.

Pro potřeby zákazníků je k dispozici profesionální personál a zkušební kabina v našem butiku. Spolupracujeme rovněž s profesionální firmou, která šije kožené a kožešinové oděvy, která pro nás zajišťuje krejčovské úpravy těchto oděvů.

Opravy a úpravy kožených a kožešinových oděvů

Provádíme veškeré krejčovské úpravy a opravy kožených a kožešinových oděvů.

Zakázkové krejčovství

Naše firma spolupracuje s předním výrobcem pánských společenských obleků KOUTNÝ Prostějov a firmou ARIKOS, která se zabývá výrobou luxusních pánských košil. Ve spolupráci s těmito firmami zajišťujeme šití pánských i dámských oděvů na míru, včetně tzv. nadměrných velikostí.

Nabízíme veškerý sortiment zakázkového krejčovství od oděvního poradenství přes výběr textilního materiálu až po výrobu oděvu. Našim zákazníkům poskytujeme zdarma oděvní katalogy a vstupenky na prestižní módní přehlídky v Praze.